İPTAL & İADE POLİTKASI

İptal Etme:

1. Satın alınan ürünlerin iptali durumunda geri ödeme yapılmaz. Ama teslimat tarihinden en az 3 iş günü öncesinden iptal durumu bildirildiği takdirde başka birine devredilebilir veya kullanımı daha sonraki bir tarihe ertelenebilir.

2. Satın alınan ürünler ödeme işlemi tamamlandıktan sonra STT içerisinde kullanılabilir.

3. Her türlü erteleme isteğinin en az 3 iş günü öncesinden saat 16:59’a kadar hello@rawloveyou.com adresine yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde erteleme/düzenleme gerçekleştirilemez.

4. Siparişlerinizle ilgili taleplerinizi bize e-posta yolu ile iletmeniz durumunda, 1 saat içerisinde bizden yazılı geri dönüş almazsanız, teknik aksaklıklar dolayısıyla e-postanızın elimize ulaşmamış olma ihtimali var demektir. Bu tip durumlarda telefonla bize ulaşarak talebinizi iletmeniz gerekir. Güncel telefonlar web sitesinde mevcuttur. Teknik sebepler ile elimize ulaşmayan taleplerinizin yerine getirilmemesinden Raw Love You sorumlu değildir.

5. Raw Love You yapılan tüm düzenlemeleri e-posta yolu ile size iletmektedir. Konfirmasyon bilgisi alınmamış işlemler sizin sorumluluğunuzdadır. Sistemde yapılan düzenlemelerin e-posta yolu ile size gelmesinin ardından bu e-postayı kontrol etmek ve hata varsa düzeltilmesini talep etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Yasal Uyarı!
Lütfen bu şart ve koşulları dikkatlice okuyunuz.
Raw Love You’ dan verdiğiniz sipariş ile birlikte tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız.
Bu şart ve koşullar 10.10.2023 tarihinde güncellenmiştir.

Raw Love You / Bodrum