KULLANIM

Ürün Kullanım:

1. Ürünlerimiz sağlık açısından hijyenik ve özel koşullarda hazırlanıp, bakteri oluşumunu minimuma indirmek amacı ile soğutularak paketlenir ve teslimat anına kadar soğuk zincirle gelir. Ürünler teslim alındığı andan içme anına kadar buzdolabı soğukluğunda ve kapakları kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Teslim edilen Raw Love You ürünlerinin teslimattan sonra soğukluğunu korumak tamamen tüketicinin sorumluluğundadır.

2. Raw Love You ürünleri, kapakları açıldıktan sonra (0-4 derece arasında saklamak koşulu ile) aynı gün içinde tüketilmelidir. Açıldıktan sonra buzdolabına bile konsa ürünler çabuk bozulacağından hiçbir şekilde bu süreden fazla bekletilmemelidir.

3. Raw Love You’dan çıkan hiçbir üründe koruyucu katkı maddeleri kullanılmadığından tüm ürünler teslimattan sonra (0-4 derecede buzdolabında saklamak koşulu ile ) 2 günden önce tüketilmelidir. Ancak bu konuda asıl belirleyici olan ürün etiketi üzerinde yazan bilgilerdir.

4. Raw Love You ürünleri başka hiçbir madde ile karıştırılmamalı ve olduğu gibi soğuk olarak tüketilmelidir. Ürünlerin içine başka bir şey katılması sonucu olacak bozulmalardan, içeriğindeki aynı üründen dahi eklense, Raw Love You sorumlu değildir.

5. Yukarıda belirtilen şartlarda muhafaza edilmeyen ürünler bozulma veya patlama riski taşımakta ve Raw Love You bunların sorumluluğunu almamaktadır.

Yasal Uyarı!
Lütfen bu şart ve koşulları dikkatlice okuyunuz.
Raw Love You’ dan verdiğiniz sipariş ile birlikte tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız.
Bu şart ve koşullar 10.10.2023 tarihinde güncellenmiştir.

Raw Love You / Bodrum