YASAL UYARI

Sipariş ve Ödeme:

1. Sipariş vermek ve ürün satın alabilmek için  www.rawloveyou.com web sitesi aracılığı ile sistemimize kayıt olmanız gerekir. Alınan kişisel bilgileriniz yalnızca hizmete yönelik alınmakta ve saklanmakta, üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Bu detaylar ayrıca gizlilik ve kullanıcı sözleşmelerinde belirtilmiştir.

2. Sipariş verdiğinizde bir e-posta alacaksınız. Bu e-posta geldiğinde siparişi, teslimat tarihi ve adresini, farklıysa fatura adresini kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Eğer teyit e-postası almazsanız, Raw Love You merkezimizi arayıp siparişi teyit etmek yine sizin sorumluluğunuzdadır.

3. Fiyatlarımız önceden bildirmeksizin değişebilir. Ödeme yaptığınız ürünü aldığınız fiyattan teslim etmek bizim sorumluluğumuzdadır.

4. Ödemelerinizi web sitemiz üzerinden olmak koşulu ile kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

5. Teslimat ve fatura adresleriniz farklı ise sipariş sırasında sistemde bildiriniz. Paketleriniz size fatura ile teslim edilir. İrsaliyeli fatura imzalanmadan teslimat gerçekleşmez.

Teslimat:

1. Paketlerinizi alırken irsaliyeli faturaları imzalamanız ve teslimat saatini yazmanız ile birlikte, paketinizi tam olarak teslim aldığınızı ve siparişinizin eksiksiz olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Eksik veya yanlış bir ürün olduğunu fark etmeniz durumunda, size paketinizi teslim eden elemana tutanak tutturmanız gerekmektedir. Aynı şekilde, teslimat anında şişelerden ya da paketli ürünlerden birinde sızma veya delik olması, kapak kilidinin kırık olması gibi bir durumda konu ile ilgili tutanak tutulması ve mümkünse resim çekilmesi gerekmektedir. Sorunun Raw Love You’ dan kaynaklandığı durumlarda sizin tercihleriniz doğrultusunda, imkan dahilinde ise aynı gün içerisinde veya ertesi gün eksik veya hatalı içecekler teslimat bölgemiz içerisindeki istediğiniz adrese teslim edilir. Tutanak ve tespiti olmayan durumlarda, sorunlu ürünlerden Raw Love You sorumlu değildir, tazmini talep edilemez.

2. Bildirdiğiniz adrese, seçmiş olduğunuz saat diliminde paketinizi getiren teslimat elemanı 5 dakika süresince size veya paketinizin teslim edilmesini bildirdiğiniz kişiye ulaşamaz ise paketleriniz Raw Love You merkzeze geri getirilir ve ürünlerin yolda bozulmuş olma ihtimalinden dolayı imhası gerçekleştirilir. Bu sebepten ötürü Raw Love You’dan zarar ve tazmin talep edilemez.

3. Teslimatı kargo firması değilde Raw Love You kendi personeli ile yapıyorsa, trafik, araç bozulması, kaza gibi personellerin ellerinde olmayan sebeplerden ötürü paketinizi teslim etmekte gecikmesi durumda paketlerinizi normal teslimat saatinden en fazla 2 saat gecikmeli olarak o günkü teslimat bölgelerimiz dahilinde istediğiniz adrese yönlendiririz. Eğer bu süre 2 saati geçerse, 1 günlük programınızı veya satın aldığınız adette ürününüzü 1 yıl içerisinde istediğiniz bir zaman ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Size teslim edilecek paketin geç kaldığını teslimat saat diliminin bitmesinin ardından, 30 dakika içerisinde haber vermediğiniz takdirde, ya da geç gelen paket için gecikme teslim tutanağı tutmadığınız durumlarda Raw Love You olabilecek gecikme/aksaklıklardan ve uğrayacağınız zararlardan sorumlu değildir.

Ürünler:

1. Raw Love You kendi takdiri ile içeceklerin besin değerlerini (+/-) değiştirerek her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. İçeriklerde herhangi bir değişiklik yapıldığı takdirde, bu değişiklik web sitesinde veya teslimat paketinin içinde belirtilecektir.

2. Eğer herhangi bir hastalık, rahatsızlık, alerjiniz ya da bu konuda bir endişeniz var ise, Raw Love You içecekleri bu tip özel durumlar göz önünde bulundurulmadan hazırlandığından, sipariş vermeden önce doktorunuza danışmak sizin sorumluluğunuzdur. Raw Love You ürünleri hiçbir koşulda, farklı kaynaklarda marka adı kullanılarak açıklama yapılsa dahi, tedavi amaçlı, ilaç yerine geçen ürün olarak değerlendirilemez, bu amaçla herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılamaz. Alerjilerinizi ya da rahatsızlığınızı sipariş sırasında Raw Love You’ya bildirmek yine sizin sorumluluğunuzdadır. Böyle bir durumda alerjiniz olan içeceği Raw Love You uygun gördüğü başka bir içecekle değiştirecektir ya da iptal edecektir.

3. Raw Love You hastalık tedavisi amacıyla, rahatsızlık engelleyici veya tedavi edici, özel beslenmeye yönelik hiç bir çalışma yapmamaktadır.

4. Hamilelerin, 18 yaş altındaki çocukların, çok ilerlemiş yaşlıların, alerji ya da herhangi bir hastalığı olanların, diyabet hastalarının, kan sulandırıcı kullananların, ilaç kullananların Raw Love You dan alınan ürünleri detoks, temizlenme ve benzeri programları kullanımları uygun değildir, yinede sipariş verilmesi durumda sorumluluk siparişi verene aittir.

5. Raw Love You, ürünlerinin kullanımı sonucu karşılaşılabilecek herhangi bir sağlık problemi veya beklenilen etkiye ulaşamamanın sorumluluğuna sahip değildir.

6. Raw Love You ürünlerinden birinin içerisinde kişinin aşırı hassasiyeti olduğu bir ürün kullanılıyor olabilir, bu nedenle ürün içeriklerinin etiket bilgilerinin dikkatlice okunup incelenmesi gerekmektedir. Bu gibi bir durumda oluşacak rahatsızlıktan Raw Love You sorumlu değildir.

7. rawloveyou.com ve mobil uygulamaları ya da sosyal medya hesaplarındaki bilgilerin hepsi bilgilendirme amaçlıdır. Ne bu bilgiler ne de Raw Love You ürünleri tedavi etme, sorun çözme, hastalık önleme, tedavi etme veya kilo verdirme amacı taşımamaktadır.